Za co lubimy wakacje? PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 czerwca 2020 11:05, odsłon: 1095

POMPIKOWE DOMOWE PRZESZKOLE

"Już za parę dni, za dni parę wezmę plecak swój i gitarę ...", czyli nieuchronnie zbliża się czas upragnionych wakacji. Zanim nadejdzie, zazwyczaj planujemy, gdzie i jak je spędzimy. Gdybyśmy byli w przedszkolu to czas wakacji i to za co je lubimy byłoby tematem rozmowy grupy Jeżyków. Ponadto wykonalibyśmy pracę plastyczną, która przedstawiałaby za czym tęsknimy i marzymy uczęszczając codziennie do przedszkola. Byłaby to praca wykonana dowolną techniką.

Dzieci miałyby do dyspozycji następujące materiały: kredki, farby, plastelinę, papier kolorowy. Następnie omówilibyśmy wykonane dzieła i wspólnie wykonalibyśmy wystawę prac. W zaistniałych warunkach jest to niemożliwe, dlatego każde dziecko wykonało pracę plastyczną pt."Za co lubimy wakacje" w domu.

Monika Czekańska