Start

Każdy przedszkolak ma szansę na sukces

Witamy w przedszkolu

INNOWACJA ORGANIZACYJNA

baner_gabinet

 

baner_6latek

Gabinet Marii Montessori

baner_gabinet

 

baner_dbamy_eko2011Designed by:
Jm-Experts!

Za co lubimy wakacje? PDF Drukuj Email
poniedziałek, 22 czerwca 2020 11:05, odsłon: 319

POMPIKOWE DOMOWE PRZESZKOLE

"Już za parę dni, za dni parę wezmę plecak swój i gitarę ...", czyli nieuchronnie zbliża się czas upragnionych wakacji. Zanim nadejdzie, zazwyczaj planujemy, gdzie i jak je spędzimy. Gdybyśmy byli w przedszkolu to czas wakacji i to za co je lubimy byłoby tematem rozmowy grupy Jeżyków. Ponadto wykonalibyśmy pracę plastyczną, która przedstawiałaby za czym tęsknimy i marzymy uczęszczając codziennie do przedszkola. Byłaby to praca wykonana dowolną techniką.

Dzieci miałyby do dyspozycji następujące materiały: kredki, farby, plastelinę, papier kolorowy. Następnie omówilibyśmy wykonane dzieła i wspólnie wykonalibyśmy wystawę prac. W zaistniałych warunkach jest to niemożliwe, dlatego każde dziecko wykonało pracę plastyczną pt."Za co lubimy wakacje" w domu. 

 

Monika Czekańska

 

     


 

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.Nasza Polityka Cookies..

EU Cookie Directive Module Information