Bal w naszym przedszkolu PDF Drukuj Email
poniedziałek, 16 marca 2020 18:56, odsłon: 582

W tym roku szkolnym nasze przedszkolaki bawiły się na Balu Walentynkowym. Mimo, że kolorem dominującym w dekoracjach i strojach pań był kolor czerwony, wśród przebrań dzieci zauważyć można było wszystkie kolory tęczy… Zabawę rozpoczęła Pani Dyrektor Dorota Durzyńska, która jak co roku, zaprosiła wszystkich do wspólnych, wesołych tańców. Prowadzące bal, panie Agnieszka i Iwonka zorganizowały dla dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych prawdziwie profesjonalną, karnawałową imprezę.

Była doborowa muzyka, podczas której nie trzeba było nikogo zachęcać do tańca. Natomiast w chwili wytchnienia można było wziąć udział w różnorodnych konkursach.

Bal już dawno za nami, ale już nie możemy się doczekać kolejnych, wspólnych, beztroskich chwil...

Nauczycielki Przedszkola nr 3 z Oddz. Integracyjnymi im.  Żubra Pompika

Zdjęcia: Justyna Karpiuk