IV Przedszkolny Festiwal Logopedyczny „LOGOWIERSZYKI” PDF Drukuj Email

„LOGOWIERSZYKI”

Dyrektor Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Żubra Pompika w Hajnówce

zaprasza do udziału rodziców i ich dzieci uczęszczające

do Przedszkola nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi

im. Żubra Pompikaw Hajnówce

objęte terapią logopedyczną w przedszkolu bądź poza nim

Dzieci wspólnie z rodzicami przygotowują do recytacji wierszyk LOGOPEDYCZNY (wybrany przez logopedę) z określoną trudnością artykulacyjną (ćwiczoną – wywoływana i utrwalaną głoską), zwracając uwagę na jak najpoprawniejszą wymowę. Dzieci samodzielnie wykonują prace ilustrującą treść wiersza.

Miejsce i czas przeprowadzenia Festiwalu:

Miejsce: Przedszkolenr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Żubra Pompika w Hajnówce

Terminy:

do 20 marca 2020r.- składanie prac i zgłoszenie udziału dziecka (do logopedy lub nauczyciela grupy)

26 marca 2020r.Festiwal - recytacja wierszy i prezentacja prac

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie dziecka i terminowe złożenie prac z wypełnioną metryczką stanowiącą załącznik do regulaminu festiwalu u logopedy oraz recytacja wiersza i prezentacja pracy 20 marca 2020r. Organizator nie zwraca złożonych prac plastycznych. Wystąpienia i prace nie będą oceniane przez jury.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY