Dzień Babci i Dziadka w grupie Sarenek PDF Drukuj Email
poniedziałek, 27 stycznia 2020 23:33, odsłon: 738

Dzień Babci i Dziadka jest najsympatyczniejszą z uroczystości przedszkolnych. Wiemy, że Babcie i Dziadkowie bezgranicznie kochają swoje wnuczęta, a one uwielbiają być przez nie rozpieszczane. Doceniamy Babcie i Dziadków za rolę, jaką odgrywają w naszych rodzinach: opiekę nad wnuczętami, uczenie ich, że są źródłem fantastycznych pomysłów, ostoją spokoju i bezpieczeństwa.

Sarenki przedstawiły przybyłym gościom inscenizację „Magia świąt”. Nie zabrakło piosenek i wierszy specjalnie z okazji święta. Dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki. Na niejednej twarzy pojawiły się łzy wzruszenia.

Wszystkim Babciom i Dziadkom dzieci, nauczyciele wyśpiewali „Sto lat”. Do życzeń dołączyła się Pani Dyrektor Dorota Durzyńska.

Wszystkiego najlepszego!

U. Raczkowska – Filinowicz, B. Wołodkiewicz, A. Olszewska, M. Olesiuk