Żubry w pizzerii ze swoimi Babciami i Dziadkami PDF Drukuj Email
środa, 22 stycznia 2020 23:05, odsłon: 706

W tym roku szkolnym Żubry obchodziły Dzień Babci i Dziadka w pizzerii Alto. 21 stycznia, licznie zgromadzeni żuberkowi dziadkowie i babcie, w uroczystym korowodzie i z kolorowym transparentem, wyruszyli wraz ze swoimi wnuczętami ulicami naszego miasta. Miłego spędzania wspólnego czasu i pysznej pizzy życzyła wszystkim nasza uśmiechnięta Pani Dyrektor – Dorota Durzyńska, która wyszła  do nas, żeby zrobić pamiątkowe zdjęcie i złożyć babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta.

W pizzerii czekała na nas pyyyyszna pizza, którą pałaszowaliśmy z wielkim apetytem, zwłaszcza po takim styczniowym, wietrznym tego dnia -  spacerze. Złożyliśmy wszystkim naszym babciom i dziadkom życzenia za pomocą wiersza napisanego przez panią Anetę, odśpiewaliśmy uroczyste 100 lat, a następnie wręczyliśmy własnoręcznie przygotowane upominki: barwne wachlarze dla naszych pięknych, niezwykle kochanych babć oraz papierowe, kolorowe krawaty dla ukochanych dziadków.

Chwile spędzone z naszymi babciami i dziadkami są najcenniejsze… Magiczne i piękne. To skarbnica wiedzy, mądrości i miłości. Tej bezwarunkowej, tej najprawdziwszej.

A.Trusiewicz – Kolinko, H. Pawluczuk, A. Hałaburda, A. Prokopiuk