Mikołajki u Jeżyków PDF Drukuj Email
poniedziałek, 09 grudnia 2019 23:55, odsłon: 723

Nie byłoby też prawdziwych Mikołajek gdyby nie było prezentów. I w końcu się doczekaliśmy… Gdy dzieci usłyszały głośne pukanie do drzwi nie było wątpliwości, że to ten moment. Wielka torba pełna prezentów stała pod drzwiami. A chwilkę potem… pojawił się Mikołaj we własnej osobie. To była wyjątkowa uciecha dla dzieci - nie do opisania.

Jak się też okazało Mikołaj przygotował specjalne zadania dla dzieci. Nie było jednak żadnego problemu z ich realizacją. Były wyjątkowo duże chęci i zaangażowanie przedszkolaków. Balonowe głowy Mikołajów powstały w okamgnieniu. Każdy chciał mieć fotkę na pamiątkę – więc powstały portretowe zdjęcia. Było dużo wesołej zabawy przy muzyce, wspólne śpiewanie i nawet obiad smakował tego dnia wyjątkowo.

J. Wołkowycka i J. Karpiuk