Przedszkolaki z policjantami na spacerze PDF Drukuj Email
czwartek, 19 września 2019 21:53, odsłon: 20634

Nie często naszym przedszkolakom zdarza się wspólny spacer pod czujnym okiem policjantów. 17 września dzieci z grupy Jeżyków i  Żubrów miały okazję pospacerować w tak doborowym towarzystwie w okolicy przedszkola. Profesjonalna pogadanka na temat bezpiecznego poruszania się po drodze oraz fachowa terminologia była obowiązkowym punktem zorganizowanego spotkania z policjantami.

Późniejszy spacer w szyku para za parą i wspólne przejście po pasach okazało się nie lada gratką. Przedszkolaki i nawet panie… czuły się bezpiecznie jak nigdy dotąd.

Bardzo dziękujemy przybyłym policjantom z Komendy Powiatowej w Hajnowce za pouczającą lekcję: st. asp. Sebastianowi Kamieńskiemu, sierż. szt. Ireneuszowi Maciuka oraz  pani Ani Pawluczuk.

J. Wołkowycka, J. Karpiuk, H. Pawluczuk i A. Hałaburda

Zdjęcia: J. Wołkowycka