Żuberki oraz panie Żuberkowe na wielkiej scenie w Amfiteatrze Miejskim w Hajnówce PDF Drukuj Email
środa, 19 czerwca 2019 01:57, odsłon: 1438

W piękną, słoneczną sobotę 15 czerwca grupa Żuberków z naszego przedszkola wzięła udział w Wakacyjnym Koncercie. Występ zorganizowany był przez Hajnowski Dom Kultury i odbył się w naszym Amfiteatrze Miejskim. Pogoda bardzo nam dopisała. Pełni energii i wigoru ruszyliśmy na scenę. Przywitano nas wielkimi brawami. Nasi kochani rodzice, trzymali za nas kciuki. Również nasza pani Dyrektor była całym sercem z nami. Na scenie zaprezentowaliśmy ilustrację ruchową „Cztery pory roku w puszczy”.

W żubrowych czapeczkach zatańczyliśmy do pięknego utworu, który poruszył widownię. Byliśmy bardzo przejęci, ale też i bardzo szczęśliwi. Był to nasz pierwszy tak poważny występ, który na długo zostanie nam w pamięci.

Anna Prokopiuk, Anetta Trusiewicz - Kolinko, Anna Sawicka