Słodkie warsztaty z rodzicami w grupie Wiewiórek. PDF Drukuj Email
wtorek, 16 kwietnia 2019 21:51, odsłon: 1749

W okresie przedświątecznym spotkaliśmy się z rodzicami lub dziadkami  naszych Wiewióreczek. Aby było miło i słodko to zaprosiliśmy ich na  pokaz i warsztaty tworzenia lizaków. Najpierw dzieci zaprezentowały się w wierszu i piosence, a później  śledziliśmy procesy związane z obróbką  termiczną, karmelizacją, procesami plastycznego tworzenia i formowania wyrobów cukierniczych. Z ciekowością oglądaliśmy „czary-mary” wykonywane przez panią Sylwię.

Powstały cudne słodkie kurczaczki. Żółciutki kurczaczek machał skrzydełkami, miał czerwony dziobek i słodziutki był cały. Dzieci poznały zabawę "Gorący ziemniak". Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Radosnych Świąt  oraz  wiosny w sercu. Wesołego Alleluja!

Agniaszka Panasiuk-Kaczoch i Iwona Gierasimiuk