Zbierajmy znaczki, by wspomóc misje! PDF Drukuj Email
poniedziałek, 31 grudnia 2018 14:47, odsłon: 929

W okresie Świąt Bożego Narodzenia, tradycyjnie otrzymujemy życzenia na kartkach pocztowych bądź w listach. Nie wyrzucajmy znaczków pocztowych, wytnijmy je z takim marginesem, żeby nie uszkodzić znaczka i przynieśmy do nauczycielek grup. Poprośmy o to bliskich i znajomych. Znaczki zostaną przekazane Księżom Werbistom z Pieniężna, którzy od wielu lat wyjeżdżają do Afryki i Azji. Tworzą tam lecznice, szkoły, budują domy dla najbiedniejszych.

W tak prosty sposób wspomożemy misje!

Siostra Misjonarka Świętej Rodziny Marta Borkułak

U. Raczkowska - Filinowicz