Boże Narodzenie tuż, tuż - świąteczne warsztaty w grupie Jeżyków PDF Drukuj Email
czwartek, 27 grudnia 2018 06:38, odsłon: 927

Drodzy rodzice serdecznie Wam dziękujemy za uczestniczenie w warsztatach pomimo natłoku spraw związanych z przygotowaniami świątecznymi.  Z okazji zbliżających Świąt Bożego Narodzenia życzymy WAM  drodzy Rodzice i dzieci dużo, tak bardzo cennego zdrowia, pomyślności w nadchodzącym roku i spełnienia tych najskrytszych marzeń.

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Swietłana Oleszow, Halina Pawluczuk