Start Rok 2017/2018 ,,Żuberki” w pralni ,,Pracz i Praczka” w Hajnówce.

,,Żuberki” w pralni ,,Pracz i Praczka” w Hajnówce. PDF Drukuj Email
niedziela, 03 czerwca 2018 13:26, odsłon: 1837

W piękną słoneczną środę odwiedziliśmy pralnię, miejsce całkowicie nieznane dzieciom. Okazuje się, że można prać też poza domem. Ta wizyta wzbudziła wiele emocji i  zainteresowania. Wszystko było dla dzieci ciekawe. Okazało się, że pralnia wyposażona jest w ogromnych rozmiarów pralki, suszarki, stanowisko do wywabiania plam i prasowania oraz magiel elektryczny. Dzieci obejrzały też historię na obrazkach, jak to kiedyś prano.

W pralni pracują Panie, które świetnie potrafią obsługiwać te urządzenia oraz usuwać plamy,  prasować i maglować -  co nam zademonstrowały. Jest to też miejsce, gdzie jest niezwykle czysto i elegancko, używa się najdelikatniejszych detergentów i dba się o profesjonalne świadczenie usług.

Dziękujemy właścicielce Pani Eli za umożliwienie zwiedzania pralni i słodki poczęstunek, a pracownikom za pokaz wykonywanych usług w pralni. Zapraszamy wszystkich serdecznie do tak niezwykle pięknego i praktycznego miejsca.

Krystyna Czurak, Ania Sawicka

NASZE GRUPY 2017-2018