Start Rok 2017/2018 Niebieski korowód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu

Niebieski korowód z okazji Światowego Dnia Świadomości Autyzmu PDF Drukuj Email
czwartek, 19 kwietnia 2018 20:52, odsłon: 1221

Dnia 4 kwietnia po raz kolejny wsparliśmy inicjatywę Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hajnówce i przyłączyliśmy się do Niebieskiego Korowodu. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest propagowanie wiedzy na temat problemów i potrzeb osób z autyzmem i ich rodzin. Liczne delegacje z kilku hajnowskich instytucji zajmujących się osobami z autyzmem, a także ich rodziny, nauczyciele, uczniowie hajnowskich szkół i przedszkoli z niebieskimi emblematami ruszyły spod Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczegodo Amfiteatru Miejskiego w Hajnówce.

Na miejscu uczestnicy marszu zostali powitani przez organizatorów i władze miasta. Następnie obejrzeli część artystyczną przygotowaną przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Hajnówce i Hajnowski Dom Kultury.

Urszula Kiryluk i Iwona Gierasimiuk

zdjęcia: Agnieszka Panasiuk-Kaczoch