Start Rok 2016/2017 Wielkanocne mazurki Wiewiórek

Wielkanocne mazurki Wiewiórek PDF Drukuj Email
środa, 03 maja 2017 23:08, odsłon: 1192

Przygotowania do świąt Wielkanocy to czas wypełniony obowiązkami, ale też miłymi doświadczeniami - szczególnie mocno staramy się być dobrzy dla bliskich, cieszymy się dekorując otoczenie świątecznymi ozdobami, barwiąc wspólnie pisanki, przygotowując koszyczek, planując wielkanocne dania i wypieki... Jednym z tradycyjnych wielkanocnych ciast jest mazurek - cieniutkie ciasto pokryte słodką masą i ozdobione bakaliami.

Bogusia Wołodkiewicz