Start Rok 2016/2017 Świąteczne warsztaty plastyczne w grupie Sarenek.

Świąteczne warsztaty plastyczne w grupie Sarenek. PDF Drukuj Email
środa, 03 maja 2017 21:47, odsłon: 1147

Przed Niedzielą Palmową odbyły się w grupie Sarenek warsztaty plastyczne, na których rodzice wraz z dziećmi wykonywali palmy wielkanocne. Na wstępie dzieci zaśpiewały piosenkę o wiośnie, a później popisały się przedstawieniem „Jak braciszek z siostrzyczką przygotowywali koszyczek wielkanocny”. Część oficjalną uświetniła orkiestra perkusyjna pod batutą Pani Krysi, muzyka wprowadziła zgromadzonych w intensywny rytm artystycznej pracy.

Palmy wyszły rewelacyjnie. Z relacji dzieci wynika, że wszystkie palmy zostały poświęcone w kościołach i cerkwiach. Dziękujemy rodzicom za liczne przybycie i mile spędzony czas.

Krystyna Czurak, Małgorzata Reduch