Start Rok 2016/2017 Nasi Laureaci w Konkursie Poezji Religijnej

Nasi Laureaci w Konkursie Poezji Religijnej PDF Drukuj Email
wtorek, 18 kwietnia 2017 22:05, odsłon: 1372

9 kwietnia 2017 roku, w świąteczną Niedzielę Palmową, odbyło się uroczyste podsumowanie XI Konkursu Poezji Religijnej poświęconego pamięci księdza Prałata Mariana Świerszczyńskiego. Wieczór poezji zorganizowali Hajnowski Dom Kultury i Akcja Katolicka, a uświetniły go występy hajnowskich artystów. Co roku dzieci z „trójki” biorą liczny udział w tym, bardzo ważnym na „mapie” hajnowskich wydarzeń kulturalnych, konkursie.

Bartłomiej Świerżewski z grupy „Zajączków” i Hubert Bogdanowicz  z grupa „Jeżyków” naszego przedszkola zostali tegorocznymi laureatami tego wyjątkowego konkursu w kategorii przedszkoli i zaprezentowali swoje talenty recytatorskie podczas gali na scenie Hajnowskiego Domu Kultury. Hubert zdobył to wyróżnienie już po raz drugi, za co otrzymał brawa od publiczności. Wyróżnieni chłopcy doskonale czuli się na scenie recytując wiersze o tematyce religijnej, godnie promując nasze przedszkole.

Bartłomiej i Hubert otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, które wręczyła im pani wicestarosta Jadwiga Dąbrowska.

Gratulujemy Bartkowi, Hubertowi i życzymy następnych sukcesów!

Joanna Ruszuk